Від homeschooling до Distance Education... Чому IDGCES

Перевантажені інформацією підручники, великі класи, суто академічна, відірвана від життя програма, причому - одна на всіх (незалежно від здібностей і талантів)  – усі ці фактори перетворюють науку на МУКУ для всієї родини…

Домашнє навчання (англ. – homeschooling), що зявилося у 80-х в США, на початку нового тисячоліття набуває популярності у  пострадянському просторі і стрімко поширюється в Україні.

Прокидайся, коли хочеш, не поспішаючи снідай і сідай за комп'ютер. Не витрачай час на дорогу і не тягай важкі підручники! Атестат буде як у всіх. Тільки ти сам плануватимеш свій час! А головне, що не треба рано вставати, одягатися і йти до школи. Коли є настрій і натхнення, то вчишся, заліки здаєш не хвилюючись і вільного часу досить!

Здобуття дистанційної освіти в International Dimension Google Classroom Education Space

Дистанційна освіта (англ. - distance education) в International Dimension Google Classroom Education Space - це комплекс освітніх послуг, що надається за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (здебільшого - Google Apps for Education) Ліцеєм лінгвістики, права і бізнесу «Міжнародний вимір» і включає як дистанційне навчання (teaching) – надання учням навчальних ресурсів – через доступ до електронного варіанту поурочного програмного забезпечення предметів в рамках робочого навчального плану Ліцею, так і дистанційне вивчення (learning) наданих учням навчальних ресурсів шляхом: 1) відділення в просторі і/або в часі учня від викладача, інших учнів, і навчальних матеріалів й 2) взаємодії між учнем і викладачем, іншими учнями та навчальними матеріалами з використанням однієї або декількох технологій; не обов'язкове використання саме електронних технологій

Ідея домашньої освіти в International Dimension Google Classroom Education Space

Ідея домашньої освіти в тому, щоб вчитися поза Ліцеєм, у власному темпі, в дружньому оточенні – але при цьому отримати атестат державного зразка, проте – в рамках програмного забезпечення Ліцею.

Хоумскулінг дозволяє суттєво зменшити тиск шкільної системи на дитину. Можна обрати зручний темп і навантаження, прийнятний ступінь свободи, побудувати навчання на довірі та доброзичливості.

Нормативно-правова база, що регламентує можливість отримання атестату державного зразка в рамках International Dimension Google Classroom Education Space

• Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778.

• Положення про дистанційне навчання, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України 25.04.2013 №466 із змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки України № 660 від 01.06.2013 р., № 761 від 14.07.2015 р.

• Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України 19.05.2008 №431.

Що включає дистанційне навчання в International Dimension Google Classroom Education Space?

 - отримання паролю та логіну для реєстрації та навчання у International Dimension Google Classroom Education Space; 

- вивчення теоретичного навчального матеріалу у текстових файлах, доповненого наочними мультимедійно-інформаційними джерелами (відео- та аудіофайлами, інтерактивними картами, таблицями, слайдами, фото-зображеннями, віртуальними лабораторіями, тренажерами та ін); 

- складання тестів, здача письмових робіт або усних форм контролю залежно від специфіки навчального предмету (творів або есе, контрольних і самостійних робіт, вивчених напам’ять віршів, потрфоліо, лабораторних або практичних робіт, творчих завдань та інших); 

- отримання учнем оцінки, рекомендацій вчителя та перехід до іншого уроку (термін перевірки вчителем виконаних тестів і робіт – дві доби, окрім вихідних днів).

Консультування в International Dimension Google Classroom Education Space

Якщо під час вивчення навчального матеріалу в учня виникає поточне питання, він користується можливістю текстових повідомлень до вчителя та отримує письмову відповідь. 

За допомогою текстових повідомлень учень може спілкуватися зі своїм куратором, однокласниками або ж іншими учнями школи.

Онлайн-спілкування з викладачем в International Dimension Google Classroom Education Space

Застосування платформи Google Apps for Education для навчання, організація роботи в Classroom, проведення відео-конференцій є одним з головних технологічних елементів дистанційного навчання в International Dimension Google Classroom Education Space.

Це дозволяє проведення онлайн консультацій учнів з учителями відповідно до розкладу. Можливі як індивідуальні, так і групові онлайн консультаціїаприклад, при роботі класу над спільним завданням, що додатково комунікує учнів)

Відео-конференції дозволяють проводити аудіювання з іноземної мови, декламувати вивчені напам’ять вірші з української та зарубіжної літератур; посилювати розвивально-мовленнєвий ефект при вивченні мов та ін. Під час онлайн спілкування можливий обмін відео-файлами, показ презентацій, документів, використання можливостей інтерактивної дошки та ін.

Переваги дистанційного навчання в International Dimension Google Classroom Education Space

●                 весь освітній процес проходить за індивідуальним розкладом у зручний для ліцеїста час та в зручному місці, адже потреби приходити до Ліцею на уроки немає;

●                  тривалість занять і їхню інтенсивність ліцеїст (ліцеїстка) регулює самостійно;

●                 синхронний і асинхронний режими взаємодії учасників навчального процесу: викладач – ліцеїст, ліцеїстліцеїст, ліцеїст – навчальна група;

●                  можливість залучення до навчання спеціалістів із профільних галузей;

●                 одночасне з вивченням інших предметів практичне засвоєння інструментів ІКТ – створення додаткових умов для впровадження ІКТ в освітні системи тощо. 

Зарахування в International Dimension Google Classroom Education Space

Зарахування учнів у International Dimension Google Classroom Education Space здійснюється переважно до початку навчального року (до 1 вересня), проте – можливе і приєднання впродовж навчального року (за у мови відпрацювання ліцеїстом пропущених інформаційних блоків). Для учнів випускних 9-х та 11-х класів - приймання заяв про зарахування в International Dimension Google Classroom Education Space завершується до початку другого семестру навчального року.

Ви маєте можливість передати заяву про вступ та необхідні документи, що додаються до заяви, до Адміністрації Ліцею як особисто, так і без фізичної присутності:

- особисто за адресою: м. Боярка, вул. Молодіжна, буд. 84 з 10.00 до 18.00 щодня (за виключенням суботи та неділі);

 - електронною поштою: lyceumid@ukr.net (у сканованих копіях);

- поштою (рекомендованим листом) за адресою: м. Боярка, вул. Молодіжна, буд. 84.

Документи, необхідні для зарахування в International Dimension Google Classroom Education Space:

- заява батьків або осіб, які їх замінюють (форму заяви висилаємо за запитом);

- копія свідоцтва про народження дитини;

- особова справа ліцеїста (ліцеїстки) (сканована копія);

- табель та/або виписка оцінок за поточний навчальний період (при переході впродовж навчального року);

- свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, що закінчили 9 класів);

- копія паспорта й ідентифікаційного коду (для учнів 11 класу);

- 2 фотокартки розміром 3x4 см.

Обовязкові етапи зарахування:

-         Батьки або особи, які їх замінюють, повинні ознайомитися із статутом та нормативними документами Ліцею, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

-         Підписати контракт з навчальним закладом, надати заяву на вступ до навчального закладу, згоду на використання персональних даних ліцеїста для навчання у Google Apps for Education.

Зразки контракту, заяви та згоди будуть Вам направлені на надану електронну адресу

Оплата послуги навчання в International Dimension Google Classroom Education Space

При зарахуванні вноситься оплата за 2 місяці (перший і останній місяці навчального  року) надання послуги навчання в International Dimension Google Classroom Education Space . Оплата освітньої послуги розпочинається з того місяця навчального року, в якому укладено Договір про співробітництво з Ліцеєм (якщо інше не передбачено договором). Неповний місяць навчання оплачується як повний. Замовник має право завчасно внести оплату за весь навчальний рік або за певний період навчального року.

 

Вигідна пропозиція!

Приєднуйтесь до нас вже сьогодні та отримуйте ЗНИЖКУ - 10% на весь навчальний рік!

Акція діє до 1 жовтня 2017 року!

 

Чекаємо наших нових ліцеїстів 8-х – 11-х класів в інтерактивному цікавому та безмежному світі знань!