Умови навчання

Резиденція Ліцею – це територія приватної школи-пансіону для хлопчиків «Кадетство»», що знаходиться в 15 км від м. Київ, у м. Боярка, поблизу лісу (1,5 км) і озер (2 км).

Навчальні аудиторії просторі та світлі, виконані у дизайні «Студія» - комбінують зони навчання, відпочинку, гардеробу та кухні. В кожній аудиторії є проектор, ноутбуки для роботи, Internet та Wi-Fi.

Харчування проходить у їдальні класичного стилю на 150 місць, що розташована на першому поверсі закладу. Сервірування столу здійснюється на чотирьох осіб.

Харчування

На повному пансіоні дітям надається 5-ти разове збалансоване харчування(наближене до дієти «5-й стіл»):

• Перший сніданок – 8:00
  • Другий сніданок – 8:45
  •  Обід – 13:30
  • Полуденок – 16:00
  • Вечеря – 18:00
  • Друга вечеря – 20:00

Орієнтовне меню:

• Перший сніданок – мед, лимон, печиво, чай чорний/зелений
  • Другий сніданок – омлет яєчний з овочами, сендвіч з твердим сиром і вершковим маслом, печиво, чорний чай
  • Обід – курячий бульйон з грінками, котлета свинна/теляча з картоплею під кропом з вершковим маслом, овочевий салат, чорний чай/ компот/ кефір
  • Полуденок – свіжі фрукти/солодощі
  • Вечеря -  плов, овочевий салат, тістечко, чорний чай/компот
  • Друга вечеря – сендвіч з твердим сиром і вершковим маслом/ випічка з яблуками чи вишнею

Проживання

Ліцеїсти-хлопці і ліцеїсти-дівчата проживають окремо.

Ліцеїсти-хлопчики забезпечуються спальним місцем у пансіонаті для хлопчиків, який розташовано неподалік від Ліцею, у лісі. Кімнати передбачають поселення 4-6 осіб. У пансіонаті є вітальня, кухонна кімната, душова кімната, туалет (біля кожної кімнати), гардеробна зона. Є Internet та Wi-Fi.

Ліцеїсти-дівчатка забезпечуються спальним місцем у окремій кімнаті у приміщенні Ліцею. Кімната передбачає поселення 8 осіб. Кімната виконана у дизайні «Студія»: є гардеробна і спальна зони. Біля кімнати розташовано душову кімнату та два туалети. Є Internet та Wi-Fi.