СПІЛЬНИЙ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ

BRIGHTMINDS ONLINE SCHOOL

(ТОРОНТО (П. ОНТАРІО), КАНАДА)

ТА

ТОВ «ПРИВАТНИЙ ЗНЗ ІІІ СТУПЕНЯ «ЛІЦЕЙ «МІЖНАРОДНИЙ ВИМІР»

BrightMinds Online School (Торонто (п. Онтаріо), Канада) - інспектована Міністерством освіти п. Онтаріо приватна середня школа, яка має повноваження надавати кредити на отримання диплому середньої школи Онтаріо (the Ontario Secondary School Diploma (OSSD)).

Всі курси школи розроблені таким чином, щоб відповідати очікуванням навчального плану навчальних програм Онтаріо.

Диплом про закінчення середньої школи в Онтаріо (OSSD) вимагає, щоб студенти успішно закінчили щонайменше 30 кредитів, 18 обов'язкових та 12 факультативних курсів. Крім того, студенти зобов'язані пройти 40 годин волонтерської роботи і успішно пройти Онтарійський тест на грамотність середньої школи (the Ontario Secondary School Literacy Test (OSSLT)).

Для участі у проекті необхідно:

1. Подати свідоцтво про народження студента і атестат (з додатком) про освіту (табель за попередній рік навчання)

2. Подати копію закордонного паспорту студента.

3. Заповнити реєстраційну форму.

4. Внести оплату за проходження тесту з англійської мови (English Placement Test) (300 у.о.)

5. Скласти тест з англійської мови (English Placement Test), запропонований школою, у Ліцеї під супервайзингом представника Ліцею.

6. За результатами тесту – отримати перелік запропонованих канадською стороною курсів, необхідних для отримання диплому.

7. Оплатити вартість проекту – 10500 у. о. (остаточна вартість буде залежати від кількості рекомендованих канадською стороною курсів)

8. Розділити запропоновані канадською стороною курси на два роки навчання.

9. Затвердити з Ліцеєм кількість годин на тиждень, виділених на роботу в рамках Проекту (залежатиме від кількості запропонованих канадською стороною курсів).

9. Початок І семестру роботи – 26 вересня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0993271371 (Поліванова Олена Миколаївна)

1_idzakSNn_5FgB77fsjgoYw.jpeg