«ПОДВІЙНИЙ АТЕСТАТ»

Спільний американсько-український проект

VIRTUAL SCHOOLS OF EXELLENCE (the USA, Florida)

та

ТОВ «Приватний ЗНЗ ІІІ ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір»

ТОВ «Приватний ЗНЗ ІІІ ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір» та VIRTUAL SCHOOLS OF EXELLENCE (the USA, Florida) пропонують учням 9, 10 і 11 класів пройти курс дистанційного навчання в рамках програм Віртуальних шкіл вищої кваліфікації (the VSE) і отримати як український атестат про повну загальну середню освіту, так і еквівалентний диплом американського зразка.

Віртуальні школи вищої кваліфікації (VIRTUAL SCHOOLS OF EXCELLENCE)) - це акредитована, незалежна онлайн-школа підготовки до вищої освіти. The VSE акредитовані:

·                    Комісією з акредитації та підвищення кваліфікації шкіл Північної центральної асоціації (the North Central Association Commission on Accreditation and School Improvement (NCA CASI));

·                     Північно-західною комісією з акредитації (the Northwest Accreditation Commission (NWAC)) та

·                    Регіональними акредитаційними агентствами, що охоплюють AdvancedED глобальну мережу понад 32 000 шкіл та систем в більш ніж 70 державах.

Номер акредитації школи (USDOE Accreditation number): A1701274.

Термін навчання для 9-х класів - 3 роки, 10-х класів – 2 роки, 11-х класів – 1 рік (6 годин на тиждень) + 1 рік у США.

Студент може обрати один із вказаних нижче напрямків навчання:

·                    STEM/Медицина (STEM/ Medicine)

·                    Архітектура (Architecture)

·                    Право (Law)

·                    Фінанси (Finance)

·                    Бізнес управління (Business Management)

В залежності від обраного напряму навчання студенту буде запропоновано чотири основні модулі дисциплін і дві дисципліни спеціалізації.

Вартість повного курсу навчання – $ 11500.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0993271371 (Поліванова Олена Миколаївна)

MALAJVUQGGWPVGG.20140701121139.jpeg