Чаленко Надія Володимирівна

Чаленко Надія Володимирівна

Чаленко Надія Володимирівна - Вчитель економіки, К.е.н., доцент кафедри фінансів

Чаленко Надія Володимирівна - Вчитель економіки, К.е.н., доцент кафедри фінансів

Народилась 26 липня 1963 року у м.Боярка

В 1988 році закінчила Київський технологічний інститут легкої промисловості, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія швейних виробів» і здобула кваліфікацію інженер-технолог.
1980-2016рр. працювала в Київському національному університеті технологій та дизайну на посадах асистента, старшого викладача, доцента.
В 2008 році відбувся публічний захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Формування механізму інноваційної діяльності промислових підприємств (на прикладі швейних підприємств)».
У 2009 році присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами».
У 2011 році присуджено вчене звання доцента кафедри фінансів.

Додаткова освіта:

  1. Підвищення кваліфікації. Інститут післядипломної освіти КНУТД за курсом «Впровадження інноваційних технологій навчання». Тема випускової роботи: «Інноваційні технології в дистанційній формі підготовки фахівців»
  2. Стажування. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (департамент регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг фінансовими компаніями), 1.09.14-01.03.15р. 

1 захищений аспірант
Автор більше 60 наукових праць

Александра Олексій Миколайович

Александра Олексій Миколайович

Народився 28 лютого 1959 у м. Києві.

1980 р. Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О. М. Горького, отримав диплом вчителя математики середньої школи.
1980-1986 р. Викладав математику у Київській СШ №43 (Солом’янський р-н).
1988-1991 р. Після закінчення курсів іноземних мов (ЮНЕСКО) у Москві, викладав математику (французькою мовою) у ліцеї “Drapeau Rouge” у Браззавілі (НР Конго).
1991-1998 р. Викладав математику, був заступником директора з навчально-виховної роботи, а з 1994 по 1998 рік — директором Боярської ЗОШ №5.
1998-2011 р. Викладав математику у Боярській ЗОШ №4. Як вчитель-методист, для вчителів математики Києво-Святошинського р-ну вів авторський семінар «Методика розв’язування олімпіадних і конкурсних задач з математики». З 2002 по 2011 р. був членом комісії ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, де разом з професором Апостоловою Г.В. перевіряв роботи учнів 11-их класів шкіл Київської області.
2002-2008 р. Паралельно з основною роботою, викладав на підготовчому відділенні Національного технічного університету України «КПІ» (НТУУ «КПІ»), спочатку в інституті довузівської підготовки (згодом «інститут моніторингу якості освіти (ІМЯО)»), потім у фізико-технічному інституті (ФТІ).
2007-2010 р. Працював у складі Київської обласної комісії з перевірки відкритої форми ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) з математики, (2 роки у якості інспектора, потім у якості старшого інспектора і навіть у якості куратора).
2008-2012 р. Проводив апробацію авторської програми підготовки до ЗНО з математики і у 2012 видав посібник «Повний курс підготовки до ЗНО з математики», разом із ним — «Розв’язник ключових та скадних задач» і збірник тематичних тестів. Нині видавництво розповсюджує вже 2-ге видання, виправлене та доповнене. Детальніше з цими книжками можна ознайомитись за електронною адресою видання: https://bohdan-books.com/catalog/book/105270/
2008-н.ч. Заснував курси по підготовці до ЗНО з математики для абітурієнтів м.Боярки та Києво-Святошинського р-ну. Паралельно з вечірньою формою навчання на цих кусах є і дистанційна форма навчання (через Інтернет). Детальніше на Веб-сторінці автора за електронною адресою: http://olexa-zno-math.simplesite.com
Володіє передовими освітніми Google-технологіями, має сертифікат № С2017 за участь у тренінгу «інструменти Google для ефективної організації роботи директора, заступника директора та педагога».

СПІЛКУВАННЯ:

Литвин Лариса Миколаївна

Литвин Лариса Миколаївна

litvin.png

Народилася 14 травня 1966 року в селищі Низи на Сумщині в родині економістів. 
З 1969-го – разом із батьками в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області. 
У вересні 1973 року пішла до першого класу Вишнівської середньої школи №2. 
Навчалася легко, рівно, натхненно, бо школяркою випало зустріти талановитих педагогів, що відкривали не стільки таїни математики, хімії, біології, історії, літератури, мови, а скільки Людину в людині. Уже тоді зрозуміла, що невпинний поступ особистості можливий за обрання фаху вчителя.
Тому 1983 року, закінчивши школу із золотою медаллю, вступила до Київського державного педагогічного інституту ім. О.М. Горького на філологічний факультет – відділення «Українська мова і література». Навчання було щасливим, бо формували особистість вчителя такі корифеї педагогічної думки, як Олена Дмитрівна Гнідан, Петро Панасович Хропко, Арнольд Панасович Грищенко, Ганна Олександрівна Козачук, Марія Яківна Плющ. 
1987 року, після закінчення з відзнакою інституту, була перспектива працювати на кафедрі української мови й навчатися в аспірантурі. Та молодість на повний голос заявила: «А хто ж піде піднімати школу?» …І пішла дорогою вчителя.
Спершу до столичної школи №227, а згодом, 1991 року,  до рідної Вишнівської загальноосвітньої школи №2, де й нині навчаю дітей української мови та літератури.
1996 року стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
2000 року присвоєно звання «Учитель-методист».
2004-2009 рр. – методист Інформаційно-методичного центру відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації.
2006 р. – упорядник і автор вступної статті збірника «Літературне сузір’я: твори письменників Святошинського краю», що вийшов у видавництві «Молодь» накладом 1000 примірників.
2006 р. успішно закінчила курси за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні предметів згідно з Державним стандартом загальної середньої освіти (сертифікат).
2011 року – учасник Шостих Всеукраїнських Читань з гуманної педагогіки «Учителю, надихни мене на творчість» (сертифікат).
2014 року – учасник вебінару ВГ «Основа» для вчителів української мови та літератури за темою «Креативне мислення в системі розвитку творчих здібностей учня» (сертифікат).
З 2012 року й до сьогодні – керівник районної методичної підструктури вчителів української мови і літератури з підготовки учнів до участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у мережі МАН України.
З 2007 року й дотепер – екзаменатор зовнішнього незалежного оцінювання з української мови й літератури.
Результат науково-методичної й навчально-виховної діяльності – щорічна, починаючи з 1994 р., перемога учнів на районному, обласному, всеукраїнському рівнях у різноманітних інтелектуально-творчих змаганнях, як-от: Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови й літератури, конкурс-захист науково-дослідницьких робіт у МАН України, конкурси «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» та «Об’єднаймося ж, брати мої!», Міжнародний конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Тараса Шевченка.
Основний напрям освітньої діяльності – педагогічна підтримка учнівської молоді шляхом встановлення діалогу культур між вихованцем і вчителем: 

Зрозумій, відчуй дитяче «Я» – 
Всесвіт думки, і душі, і духу,
віру подаруй, що окриля,
що підносить з небуття й розрухи.

Поважай довірливе дитяче «Я» – 
Всесвіт думки, і душі, і духу:
зріє мрія не позичена – своя,
простягни їй мудру й теплу руку.

Бути вчителем-словесником нелегко: постійно відчуваєш відповідальність за Слово – феномен голосу людської думки й духу, бо знаєш Його людинонатхненну силу й батьківщинотворчу сутність.

СПІЛКУВАННЯ:

Сиротян Світлана Володимирівна

Сиротян Світлана Володимирівна

sirotyan.jpeg

Народилася 14 березня 1964 року у м. Київ.
 
В 1986 році з відзнакою закінчила Київський економічний університет ім. В. Гетьмана (КНЕУ) за спеціальністю «Фінанси та кредит»
 
В 2005 році отримала ступінь МВА Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та диплом Національного університету Києво-Могилянська Академія (НаУКМА) за спеціальністю «Менеджмент організацій».
 
В 2017 році закінчила Інститут людини Київського університету ім. Б. Грінченка за спеціальністю «Практична психологія».

Основні напрямки наукових досліджень:

  • Стратегічний менеджмент
  • Банківський менеджмент
  • Особливості мислення школярів в умовах навчання в мультилінгвальному середовищі
  • Вікові особливості розвитку школярів

Професійний досвід:

 З 2014 року – керівник групи радників президента Асоціації українських банків.
У 2010 – 2012 роках голова правління ПАТ «Південкомбанк».
Протягом 2006 – 2010 років робота в ПАТ Банк «Форум» радником голови правління; участь в проекті трансформації банку згідно процедур та практик Commerzbank Group (Німеччина).
У 2005-2006 роках віце-президент Аудиторської фірми «АПіK. RSM international» у напрямку стратегічного та бізнес консалтингу.
Протягом 1994 – 2005 років перший віце-президент ПАТ Банк «Надра».
 
Одружена. Має двох синів (28 та 9 років).
 
В ліцеї викладає авторський курс «Кроки до успіху» - адаптована до старшого шкільного віку програма МВА.

СПІЛКУВАННЯ:

Директор ліцею - к.ю.н. Поліванова Олена Миколаївна

Директор ліцею - к.ю.н. Поліванова Олена Миколаївна

Народилася 29 січня 1983 року у м. Київ.
В 2005 році закінчила магістратуру Української академії зовнішньої торгівлі (нині - Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі), отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право» і здобула кваліфікацію магістра з міжнародного права.