sirotyan.jpeg

Народилася 14 березня 1964 року у м. Київ.

В 1986 році з відзнакою закінчила Київський економічний університет ім. В. Гетьмана (КНЕУ) за спеціальністю «Фінанси та кредит»

В 2005 році отримала ступінь МВА Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та диплом Національного університету Києво-Могилянська Академія (НаУКМА) за спеціальністю «Менеджмент організацій».

В 2017 році закінчила Інститут людини Київського університету ім. Б. Грінченка за спеціальністю «Практична психологія».

Основні напрямки наукових досліджень:

• Стратегічний менеджмент
  • Банківський менеджмент
  • Особливості мислення школярів в умовах навчання в мультилінгвальному середовищі
  • Вікові особливості розвитку школярів

Професійний досвід:

З 2014 року – керівник групи радників президента Асоціації українських банків.
У 2010 – 2012 роках голова правління ПАТ «Південкомбанк».
Протягом 2006 – 2010 років робота в ПАТ Банк «Форум» радником голови правління; участь в проекті трансформації банку згідно процедур та практик Commerzbank Group (Німеччина).
У 2005-2006 роках віце-президент Аудиторської фірми «АПіK. RSM international» у напрямку стратегічного та бізнес консалтингу.
Протягом 1994 – 2005 років перший віце-президент ПАТ Банк «Надра».

Одружена. Має двох синів (28 та 9 років).

В ліцеї викладає авторський курс «Кроки до успіху» - адаптована до старшого шкільного віку програма МВА.